Par mums

6

Laipni lūgti mūsu mājas lapā!

7 iemesli kāpēc izvēlēties tieši mūs?! 

Mēs esam pasākumu aģentūra, kas organizē un vada pasākumus bērniem.

Piedāvājam pilna servisa pasākumu organizēšanu un vadīšanu privātpersonām, uzņēmumiem, pašvaldībām, bērnudārziem,skolām…

Mīļākie pasaku tēli kā – Princese un Pirāts, Jautrie Klauni, Alise Brīnumzemē, Pepija Garzeķe un Nilsona kungs, Miki pele un Minni pelīte, Bitīte Maija, Feja, Vinnijs Pūks un viņa draugi u.c. varoņi ieradīsies un iepriecinās bērnus ar rūpīgi izstrādātu programmu.

Mūsu aģentūrā ir vairāk nekā 100 dažādu multfilmju pasaku varoņu.

Pasākumus vada sava darbiņa mīloši un zinoši vadītāji, kuri mīl bērnus un ar prieku iejutīsies Jubilāra izvēlētajā pasaku varonī un iepriecinās galveno Jubilāru un viņa draugus.

Ballītes organizējam bērnu vecuma auditorijai līdz 12 gadiem.

Latviešu, krievu un angļu valodā.

Ar prieku noorganizēsim Jūsu bērniņam neaizmirstamu ceļojumu uz pavisam ĪSTU Pasaku Zemi, kur notiek pavisam ĪSTI BRĪNUMI!

 


Mūsu pozīcija:

DZIMŠANAS DIENAS PROGRAMMA

(Kurā ietilpst svinīgie rituāli un pastāvīga uzmanība Jubilāram)

 

Mēs piedāvājam 2h izklaidējošu programmu, kura ir sadalīta pa minūtēm. Ņemot vērā vecumu, tiek piemeklētas dažnedažādas programmas, bet pati programmas ideja paliek nemainīga.

Programma sākas ar oficiālo daļu.

 • Sagaidot visus mazos gaviļniekus, mēs kopīgi organizējam iepazīšanos spēli ar viesiem un pasaku tēlu/tēliem.
 • Pēc tam pārejam uz Jubilāra sumināšanu. Un ierādām Jubilāram viņa svinīgo krēslu.
 • Pēc aptuveni 30min dodamies kopīgi uz ēdamtelpu, kur mēs visi atvelkam elpu, uzkrājam spēkus ar dažādām garšīgām uzkodām.
 • Svinīgo galdu drīkst klāt vecāki.

Vairāk vai mazāk droši varam apgalvot, ka bērni nav lielie ēdāji pasākumos.Tas ir vairāk process, kuru laikā mēs viņus piesaistām uzkrāt spēkus un kaut ko uzkost, uzdzert un uzspēlēt kādu spēli pie galda.

 • Seko iesildīšanās deja.
 • Dažādas spēles, stafetes, atrakcijas, intelektuālās spēles gan bērniem, gan vecākiem – pēc vēlēšanās, viss tiek piemeklēts bērnu dominējošam vecumam.
 • Aizraujoša disko mūzika, dejas, disko gaismiņas un liels klāsts ar kopīgām spēlēm.
 • Pasākuma noslēgumā mēs rīkojam svinīgo rituālu ar TORTES pasniegšanu Jubilāram, vēlēšanu ievēlēšanos, svecīšu nopūšanu, Jubilāra apsveikšanu un ciemiņu novēlējumiem.
 • Protams, neatņemama pasākuma sastāvdaļa ir DĀVANAS! Mūsu pasaku tēli arī sagatavo katram Jubilāram mīļu un īpašu dāvaniņu!
 • Un pasākuma noslēgumā – KRĀSAINI BALONIŅI UZ KOCIŅA KATRAM MAZAJAM VIESIM!

Parasti pasākumā ierodas aptuveni 15 bērniņu. Bērnu skaits, protams, var būt arī lielāks.

Tāpēc mēs iesakām izvēlēties papildus vadītāju Jūsu pasākumā, lai pasākums noritētu kvalitatīvāk un vadītāji spētu sniegt katram bērniņam individuālu pieeju un nepieciešamo uzmanību.

 

Arī Tu vari kopā ar mums – jautri nosvinēt savu Ballīti! :)

 

6

Ballēties Prieks /25 443 334/

 • MediaBox.lv WordPress spraudnis